بهترین بازی های استراتژیک اندرویدی

بازی های استراتژیک متنوعی برای پلتفرم گوشی ارائه شده است و از موفقترین شرکت ها در این زمینه شرکت سوپرسل میباشد که با جهانی کردن و همه گیر کردن بازی هایش تعداد مخاطبان فوق العاده بالایی را جمع کرده است .

از بازی هایی که تعداد دانلود بالا در گوگل پلی دارند و تعداد بازیکنان آنلاین زیادی در سراسر جهان دارند میتوان به بازی های زیر اشاره کرد .

کلش آف کلنز ( Clash of clans ) :

بهترین بازی های استراتژیک اندرویدی
بهترین بازی های استراتژیک اندرویدی

کلش آف کلنز یا جنگ قبیله ها یک بازی محبوب و پرطرفدار در دنیاست . این بازی را هرکسی میشناسد و اکثر کاربران آن را تجربه کرده یا در گوشی دوستان و آشنایان خود دیده اند.

در این بازی هر لحظه بالای 5 میلیون کاربر آنلاین در دنیا حضور دارند و به صورت آنلاین این بازی را دنبال میکنند .

در بازی کلش آف کلنز کاربر به عنوان رهبر یک دهکده عمل میکند و باید استراتژی خاص دفاعی و هجومی را برای ارتقای سطح بازی به کار ببرد . کاربرانی که از استراتژی های بهتر و مناسبتر استفاده میکنند هم در حمله و هم در دفاع پیروز و موفقتر خواهند بود .

این بازی به قدری محبوب شده است که اکانت های آن در سراسر جهان خرید و فروش میشوند . در کشور ما نیز سایت های واسطه زیادی برای این امر طراحی شده اند که از آنها میتوان به وب سایت بزرگ نوین کلش اشاره کرد .

کلش رویال ( clash royale ) :

کلش رویال برادر کوچک کلش آف کلنز است که از دیگر محصولات ارائه شده توسط سوپرسل میباشد . این بازی شباهت هایی با بازی کلش آف کلنز دارد ولی تفاوت آن با کلش آف کلنز خیلی زیاد است .

بازی کلش رویال به صورت کارتی میباشد و برای ارتقای سطح بازی باید کارت های مختلف را پیدا کرده و سطح آنها را بالا ببرید .

یکی از تفاوت های بارز کلش رویال و کلش آف کلنز در این است که در کلش رویال به صورت رو در رو با حریف به جنگ میپردازید و هر کاربری سریعتر قلعه های حریف را پایین بیاورد برنده محسوب میشود .

این بازی نیز مانند کلش اف کلنز محبوبت بالایی دارد و در سراسر جهان شناخته شده هست و اکانت های آن ارزش بالایی دارند . به صورتی که به قیمت های مختلف در وب سایت های مربوطه خرید و فروش میشوند .

بهترین بازی های استراتژیک اندرویدی
بهترین بازی های استراتژیک اندرویدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *